Благовіщенська районна рада
Благовіщенський район, Кіровоградська область

Міська рада інформує!Важливо!

Переглядів: 235

.

Повідомлення про розроблення проекту детального плану території

(в межах населеного пункту)

Згідно з рішенням сесії Благовіщенської міської ради від 21 квітня 2017 року № 201 «Про розроблення детального плану території» розробляється проект «Детального плану частини території кварталу в межах вулиць Героїв України, Промислова, Привокзальна та Заводська в м. Благовіщенське Кіровоградської області щодо можливості визначення функціонального призначення та параметрів забудови окремої території в межах населеного пункту з метою розміщення об’єктів будівництва».

Основні техніко-економічні показники будуть висвітлені на стадії проведення громадських слухань щодо урахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території.

Повідомлення

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості

 у проекті містобудівної документації Детальний план частини території кварталу в межах вулиць Героїв України, Промислова, Привокзальна та Заводська в м. Благовіщенське Кіровоградської області щодо можливості визначення функціонального призначення та параметрів забудови окремої території в межах населеного пункту з метою розміщення об’єктів будівництва.

  1. Мета, склад та зміст детального плану території.

Метою розроблення детального плану території є визначення планувальної структури та параметрів забудови території, функціонального призначення, визначення планувальних обмежень використання території щодо розміщення об’єктів будівництва.

Основні планувальні рішення:

- визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами;

- обґрунтування потреб утворення нової забудови, відображення існуючих суміжних земельних ділянок та їх функціонального використання;

- формування пропозицій щодо можливого розташування проектних споруд в межах однієї (земельної ділянки) проектної території з дотриманням вимог містобудівного, санітарного, екологічного, природоохоронного, протипожежного та іншого законодавства з метою залучення інвестицій згідно інтересів територіальної громади заходів щодо реалізації містобудівної політики розвитку території району.

Зона проектних робіт розташована в межах м. Благовіщенське, на території Благовіщенської міської ради Кіровоградської області.

Територія передбачена для забудови окремої території в межах населеного пункту з метою розміщення об’єктів будівництва, в межах ДПТ земельна ділянка в плані розділена вулицею Героїв України на дві частини, обмежена з  півночі – вулицею Промислова, з півдня – вулицею Заводська, з заходу – річкою Синиця, зі Сходу вулицею Привокзальна.

Рельєф території проектування характеризується спокійним рівнем поверхні, без значних перепадів, ярів, вимоїн або пагорбів.

До складу проекту детального плану території входять пояснювальна записка та графічні матеріали.

Пояснювальна записка визначає: підстави для розробки детального плану території, існуючі соціально-економічні, містобудівні та природні умови, характеристики рельєфу ділянки, характеристику інженерного обладнання, пропозиції щодо планування та забудови території, розподіл території за функціональним використанням, характеристику забудови, що планується; переважні, супутні та допустимі види використання території, містобудівні умови та обмеження; розміщення інженерних мереж, споруд, транспорту і вулично-дорожньої мережі, організації руху транспорту і пішоходів, інженерної підготовки та інженерного захисту території, комплексного благоустрою та озеленення території, містобудівні заходи щодо поліпшення стану навколишнього середовища; перелік вихідних даних.

До графічних матеріалів входять: Схема розташування проектної території у планувальній структурі населеного пункту (б/м) масштаб довільний; План існуючого використання території, поєднаний із схемою планувальних обмежень М 1:2000; Проектний план М 1:2000; Креслення поперечних профілів проїздів М 1:100(200); схема організації руху транспорту і пішоходів М 1:2000; Схема інженерної підготовки території та вертикального планування М1:2000; Схема інженерних мереж, споруд М 1:2000.

2.Основні техніко – економічні показники, що відображають зміст детального плану території.

Площа в межах ДПТ – 38,00 га. Територія в межах проекту, розподіл щодо функціонального призначення. Показники по об’єктам, що плануються до забудови. Потреби в територіальних та інженерних ресурсах. Площі ділянок які потрапляють до санітарно-захисних та охоронних зон. Відображення прибережно-захисної смуги. Передбачити благоустрій території.

3.Відомості про замовника та розробника детального плану території та підстави розроблення.

Замовник розроблення детального плану території – Благовіщенська міська рада.

Розробник детального плану території – ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ІНЖЕНЕРНИХ ВИШУКУВАНЬ"

Адреса: 03115, Україна, м. Київ, вулиця Феодори Пушиної, будинок 27, офіс 30.

Підстави розроблення: рішення сесії Благовіщенської міської ради від 21 квітня 2017 року № 201 «Про розроблення детального плану території»

Інформація про місце і строки ознайомлення з проектом детального плану території.

З проектом детального плану території можна ознайомитись з 23.05.2020 по 23.06.2020 у приміщенні Благовіщенської міської ради за адресою: 26400, Кіровоградська обл., м. Благовіщенське, вул. Промислова, буд.23/54; у робочі дні з 8:00 до 16:00, а також на офіційному веб-сайті Благовіщенської районної державної адміністрації. ( http://ulrda.kr-admin.gov.ua) та офіційному веб-сайті Благовіщенської районної ради (https://blagovischynska-rayrada.gov.ua).

За вказаними адресами та у визначений термін приймаються пропозиції громадян до проекту детального плану території. Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції, поданні після встановленого строку, не розглядаються.

4.Інформація про посадову особу органу місцевого самоврядування, відповідальну за організацію розгляду пропозицій.

Спеціаліст І категорії по земельних ресурсах Благовіщенської міської ради Музика Наталія Анатоліївна.

  5.Заплановані інформаційні заходи.

Інформаційні заходи щодо ознайомлення громадськості з проектом детального плану території заплановані у вигляді експонування матеріалів та схем детального плану території у приміщеннях Благовіщенської міської ради за адресою: 26400, Кіровоградська обл., м. Благовіщенське, вул. Промислова, буд.23/54

 

 

 

 



« повернутися до списку новин