Благовіщенська районна рада
Благовіщенський район, Кіровоградська область

Повідомлення про продовження процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації Детальний план частини території кварталу в межах вулиць Героїв України, Промислова, Привокзальна та Заводська в м. Благовіще

Переглядів: 86
  1. Відомості про замовника та розробника детального плану території та підстави розроблення.

Замовник розроблення детального плану території – Благовіщенська міська рада.

Розробник детального плану території – ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ІНЖЕНЕРНИХ ВИШУКУВАНЬ"

Адреса: 03115, Україна, м. Київ, вулиця Феодори Пушиної, будинок 27, офіс 30.

Підстави розроблення: рішення сесії Благовіщенської міської ради від 21 квітня 2017 року № 201 «Про розроблення детального плану території»

     2.Інформація про місце і строки ознайомлення з проектом детального плану території.

З проектом детального плану території можна ознайомитись з 04.08.2020 по 04.09.2020 у приміщенні Благовіщенської міської ради за адресою: 26400, Кіровоградська обл., м. Благовіщенське, вул. Промислова, буд.23/54; у робочі дні з 8:00 до 16:00, а також на офіційному веб-сайті Благовіщенської районної державної адміністрації в розділі архітектура ( http://ulrda.kr-admin.gov.ua) та офіційному веб-сайті Благовіщенської районної ради (https://blagovischynska-rayrada.gov.ua).

За вказаними адресами та у визначений термін приймаються пропозиції громадян до проекту детального плану території. Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції, поданні після встановленого строку, не розглядаються.

28.08.2020 року, о 10:00, в приміщенні залу засідань Благовіщенської міської ради за адресою м. Благовіщенське, вул. Промислова, 23/54, відбудуться громадські слухання з обговорень детального плану.

     3.Інформація про посадову особу органу місцевого самоврядування, відповідальну за організацію розгляду пропозицій.

Спеціаліст І категорії по земельних ресурсах Благовіщенської міської ради Музика Наталія Анатоліївна.

     4.Заплановані інформаційні заходи.

Інформаційні заходи щодо ознайомлення громадськості з проектом детального плану території заплановані у вигляді експонування матеріалів та схем детального плану території у приміщені Благовіщенської міської ради за адресою: 26400, Кіровоградська обл., м. Благовіщенське, вул. Промислова, буд.23/54

 

 

 

 

 

« повернутися до списку новин